Діана | 2019-03-15 13:50:48

Затримка

Здраствуйте, мене турбує проблема 18 днів затримки, до вагітності зараз не готові, останні 4-5 місяців секс був не захищений. До лікаря іти боюсь, оскільки якщо вагітна позбутися дитини не зможу.. Останній раз місячні були з 27 січня по 1 лютого. Раніше сама більша затримка була в 13-14 днів.

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте, делали ли вы тест на определение беременности? И если вы не готовы к беременности почему не пользовались контрацепцией?(