Світлана | 2019-03-16 19:30:37

Дивна поведінка дитини

Доброго дня,дитині 2 роки та 11 місяців,не розмовляє.Два тижні як пішов в садочок.Інколи дивно себе поводить скрегоче зубами,хитається збоку на бік,дивиться боком,шукає на комусь на мамі на татові чи на ще комусь кістку на руці чи на пальці і тисне.Грається машинками і складає або цепочкою вздовж або в ряд як на парковці.Порадьте будь-ласка що може бути таке з дитиною.

Ответы врачей 2

Слюсарь Татьяна Алексеевна
психолог детский
Адрес: г.Киев, ул.Смоленская 31/33 "Центр речи - речевой центр"
Телефон: 050-843-31-08
Добрый день. Вашего ребенка должны очно обследовать детский психолог или психиатр. Тогда точно можно будет сказать что с ним. Пока могу сказать, что эти симптомы не являются нормой и хорошо что вы на них обратили внимание.
Ратушняк Мария Викторовна
психолог детский
Адрес: г. Винница, Украина, Детское дошкольное учреждение № 67
Телефон: +380974606690
Добрий день! Важко відповісти на це питання. Що значить "не говорить?" Взагалі немає звуків рідної мови, чи мало слів, что вони спрощені? Чи дивиться дитина в очі, реагує на звертання людей? Дивна поведінка характерна для дитини взагалі чи лише в садку? Може це просто адаптація? Я би порадила консультацію хорошого психоневролога дитячого. Який би побачив дитину, вислухав ваші спостереження та тривоги. Він і дасть відповідь, що це, чому і що робити. Удачі