Дарина | 2019-03-17 04:05:34

Бактеріальна інфекція

Доброго часу доби) дитині 2.5 рочки, пішли в садочок і почалося..затяжний насморок з осені, зараз взагалі навість прояснень немає, вільного дихання немає( капали Ізофру, делуфен, алергосептін, сосудозвужуючі, солеві розтвори і нічого не допомогає( здали назоцистаграму і лор призначила Назонекс при бактеріальній інфекції, прискаючи його поки 2 пази на день після 5 днів застосування з правої ніздрі почалися густі жовто-зеленуваті соплі, стан не покращується( допоможіть, будь-ласка

Ответы врачей 1

Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор
Добрый день. Сделайте рентген ППН. Нужно осмтаривать ребенка, конкретно ничего сказать невозможно.