Nina | 2019-03-22 13:37:39

kardio

Доброго дня, сьогодні була на огляді в терапевта і мені зробили кардіограму. Сказали що вона погана, але що саме не сказали, відправили на узд. Можете мені прокоментувати мою кардіограму, бо серце болить інколи, і переживаю щоб нічого серйозного. Тому що ще й вагітна.

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте необходимо комплексное обследование и осмотр. Где результаты кардиограммы? И какие результаты узд?