Христина | 2019-03-23 13:01:14

Перелом

Добрий день ,у мене 12 ,01,19р був гомілково ступневий перелом до 12,02 була на витягу ,потім оділи гіпс вище коліні уже другий місяць в гіпсі скільки часу триває зростання і скільки має бути нога в гіпсі,термін лікування.Дякую

Ответы врачей 1

Котюк Виктор Владимирович
травматолог / ортопед
Адрес: ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України», відділення спортивної та балетної травми, лікар ортопед-травматолог, Медичний центр 'Добробут'
Телефон: 068-321-42-87, 044-449-35-64
"Гомілково-ступневого перелому" не буває. Є різні варіанти переломів даної локалізвації, які вимагають гіпса/милиць протягом від 1 до 4 місяців або операції. Який саме перелом у вас - не віддомо. Фото знімка жахливої якості. Я бачу по ньому лише перелом дистального епіметафізу великогомілкової кістки із помірним зміщеннім, але без деталей. По такому зінмку висновки не робляться. Питання із серії "зламалась ходова колеса в машині, скільки часу/коштів треба на ремонт?"... що саме зламалось, яка динаміка перелому по огляду та знімкам...? не відомо нічого