Наталья | 2019-04-05 14:40:21

Рак простаты

Доброго дня. В мого батька рак простати 4 стадія, з метастазами в лімфовузли і кістки тазу, діагноз встановлено в 2014 році. Лікування: диферелін 1 раз в 28 днів, андрофарм, золдрія. На даний час йому стало гірше, сильні болі в спині і дуже набрякла одна нога, сечогінні не допомагають. Підкажіть що можна зробити для зняття набряку та полегшення його стану.

Ответы врачей 1

Бондарук Ольга Сергеевна
онколог, лучевой терапевт
Здравствуйте, отек ноги может быть и из-за увеличенных лимфоузлов, и из-за тромбоза, надо обследовать, делать КТ, проверить ПСА, скорее всего менять терапию