Віталій | 2019-04-06 10:16:37

Серце

Доброго дня! Чи може в дорослої людини (35 років) утворитися отвір міжшлуночкової перегородки серця?

Ответы врачей 2

Дитковский Игорь Александрович
кардиохирург, кардиолог
Адрес: г. Киев, Украина, Национальный институт сердечно-сосудистой хирургии им. Н.Амосова НАМН
Телефон: 044 275 61 48
У дорослому віці дефект виникає внаслідок травми, або після інфаркту. Якщо вищезазначених проблем у Вас не було, то це піздньодіагностована вроджена вада серця.
Саражин Константин Иванович
Адрес: г. Черкассы, Украина, ул. Мечникова, 25.
Телефон: 380472322443
При умові, що вона перенесла інфаркт і утворився дефект. При цьому тривалість життя пацієнта до 1 місяця. У Вашому випадку ні, не може.