Олена | 2019-04-14 10:08:07

Я боюся

Вибачте мені,можливо ви краще розумієте,але я мучуся вже 3 день,бо мене кожного ранку болить і підташнює шлунок,я настільки боюся,ближче до вечора проходить!Що це таке,якщо не було затримки то що це ще може бути???

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте, тошнота на фоне стресса может быть. Но если у вас есть такое волнение, почему вы не сделаете тест ?