Надія | 2019-04-19 21:37:46

ендокринна

здала аналіз на ттг результат 0.072, приймаю L-тироксин 150, яку дозу приймати ( робили операцію у 2012 року повністю видалили щитовидну залозу) у 2017 році народила дитину ( аналізи при вагітності здавала кожного місяця) останній раз здала анали у 2017 році після народження дитини.

Ответы врачей 1

Панькив Владимир Иванович
1. Якщо людина приймає препарат тироксину, то необхідний контроль за рівнем ТТГ принаймні 3 рази на рік. Доза левотироксину не може бути постійною впродовж всього життя. 2. Результат - передозування препарату левотироксину з виникненням підвищеного рівня гормонів в організмі (тобто отруєння організму надлишком препарату). 3. Стосовно дози: формули не існує . Однак не більше від Вашої ідеальної ваги, помноженої на 1,8. далі - немає відомостей про вік, масу тіла, артеріальний тиск, ЧСС, рівень вітаміну D. Ваш стан потребує більш уважного ставлення до організму. Удачі!