юля | 2019-04-23 02:56:38

місячні

доброї ночі в мене питання стосується місячних 20 числа зранку в мене почалися місячні з затримкою в 7 днів мене болів живіт (сильно навіть дуже) і текли ну дуже сильно але за годину перестав і все було добре на наступний день в вечері я дуже сильно перенервувалася і в мене вони просто перестали текти і нині їх цілий день немає скажіть будь ласка шо це може бути і чи можете порадити шо потрібно робити статевий акт останій раз був в перших числах без проникнення і хлопець був в презервативі

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте, если критические дни так и не прошли нормально, следует обратиться на осмотр к врачу гинекологу, после осмотра станет ясна причина такого состояния!