Світлана | 2019-04-25 10:35:00

Оніміло підборіддя після пломбування каналів

Добрий день! Допоможіть порадою. Тиждень тому пломбувала канали нижнього зуба мудрості+тимчасова пломба. Коли відійшла анастезія, все було ніби нормально, вночі проснулась від болі, випила таблетку, пройшло. Через три дні я проснулась і відчула, що затерпло підборіддя і до половини нижня губа. Вже так 3 дні. Що це може бути? Лікар каже, якби було щось не так, то відразу б затерпло. П"ю лінкоміцин. Ще в тому місці ясна трохи набрякли. Думаю може пломба врізається в них і від того оніміння. Дуже переживаю, бо начиталась, що це може вже не пройти.

Ответы врачей 1

Бакалова Елена Петровна
Адрес: г.Киев, Стоматологический кабинет при детской районной поликлинике на Ольжича, 16, Время приема по записи.
Світлано, потрібно заспокоїтися, взяти себе у руки і не читати інтернет-страшилки. Ідіть до платної клініки, можна зробити КТ і рентгенографію нижньої щелепи. Але все це робіть тільки під контролем лікаря стоматолога. Бажаю Вам якомога швидше видужати