Александр | 2019-05-19 12:18:56

Личний вопрос

Добрий день!! Такий вопрос, у меня непереносимость лактози, чи магу я принімать припарати в каторих єсть фермент лактулоза??

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Доброго дня. Лактулоза, синтетична похідна речовина лактози, під дією кишкової флори у товстому кишечнику розщеплюється до низькомолекулярних органічних кислот. Протипоказами, до прийому таких препаратів є : Підвищена чутливість до діючої речовини або до інших компонентів препарату; галактоземія; шлунково-кишкова непрохідність/стеноз кишечнику; перфорація травного тракту або ризик перфорації травного тракту; гострі запальні захворювання кишечнику (виразковий коліт, хвороба Крона); гострий біль в абдомінальній ділянці невідомого походження.