Яна | 2019-06-20 16:13:52

Вплив препарату Флутафарм Феміна

Доброго дня! Підскажіть будь ласка відповідь на таке питання у мене порушився менструальний цикл і для його востановлення мені приписали препарат Флутафарм Фемін, але тепер я хвилююся, щопри застосуванні даного препарату буде відбуватися значне прибавлення в вазі та випадіння волосся, тому скажіть будь ласка чи буде збільшуватись вага при вживанні цього препарату??? Дуже дякую!

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Згідно інструкції до препарату, при його прийомі мужуть бути багато побічних реакцій, серед них збільшення апетиту. В наслідок чого і може підвищитись вага тіла. Якщо контролювати раціон харчування, підвищення ваги не буде.