Наталя | 2019-07-11 22:15:58

Укус кролика

Дитину вкусив за пальчик кролик,на 8 день здох з іншої клітки кролик.Чи стоє прививати дитину від сказу,не знаю що робити.

Ответы врачей 2

Боброва Ирина Анатольевна
Адрес: г. Киев, Украина, Центр семейной медицины УЛДЦ
Телефон: 044-492-34-80
Кролика, який загинув, можна терміново здати на дослідження у відділ особливо небезпечних інфекцій Санепідстанції. При сказі у його мозку будуть знайдені характерні ознаки. Також звернутись в травмпункт, там має бути фахівець-рабіолог, відповідальний за профілактику сказу... Його поради стануть у пригоді.
Сухов Юрий Александрович
гепатолог, вирусолог, инфекционист
Адрес: г. Киев, кафедра инфекционных болезней НМАПО имени П. Л. Шупика, городская клиническая больница Киева №4
Телефон: Рабочий телефон: +38 (044) 3629952; E-mail: [email protected], при необходимости и личной договоренности возможны дистанционные консультации по Skype или Viber, WhatsApp, Telegram: +38095 0001963
1 - Доброго дня; 2 - спостерігати за кроликом, якій вкусив протягом 2 тижнів. Кролики, що "здохли в іншої клітки" або у іншого господаря, не "зараховуються" до спостереження. 3 - Поки що - ні ("ніт").