Юлия | 2019-07-15 12:16:13

Артерії

Доборого дня! На узі виявлено початкова а/с ураження біфуркації правої сонної та правої підключичної артерії. Макросингіопатія. Яке можливе дообстеження та лікування даного висновку? Буду вдячна за вашу відповідь

Ответы врачей 2

 Нагалюк Юлия Владимировна
сосудистый хирург, флеболог
Адрес: Национальный военный клинический госпиталь «ГВКГ» МО Украины с 2016г. Клиника «Добробут» с 2017г.
Доброго дня!Прошу надати результати УЗ-сканування судин шиї.Будьте здорові!
Родионов Алексей Сергеевич
сосудистый хирург, сердечно-сосудистый хирург, флеболог
Адрес: г. Киев, Украина, Главный военный клинический госпиталь МО Украины
Телефон: 067-764-55-12
Добрий день! Все залежить від % стенозу ВСА. Якщо він складає до 70%, то потрібне спостереження та УЗД контроль кожні 6 міс. А також прийом статинів.