Анна | 2019-07-16 17:14:54

розшифрування аналізів

Доброго дня. Здавали назоцитограму для визначення причини постійної нежиті, на огляді лікар вказав на підозру алергічного риніту. Потрібна допомога в розшифровці. Що означають показники нейтрофілів та еозинофілів? Дякую.

Ответы врачей 1

Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор
Добрый день! Эозинофилы свидительствуют о аллергической причине насморка. А нейтрофилы - о бактериальной природе.