Юля | 2019-07-19 12:44:45

Ацетон

Доброго дня У меєї півторарічної дитини було отруєння її капали глюкозу, оксилат,реосорбілакт, фіз розчин, кололи лідокаін з лораксаном і пилаентероп ібетаргін аналізи добрі тілтки гемоглобім у пав на 1% зариз виписали з лікарні з ацетоном 4 сказали поїти бетаргіном і креон і велика кільсість води дитина активна немає блювотм і температури

Ответы врачей 2

Никитина Светлана Ивановна
Адрес: Адрес: ул. Александра Мишуги 2, Мы всегда рады Вам помочь с 8.00 до 20.00
Телефон: 0 800 33 75 61, 044 499 66 92, 067 235 77 83
Доброго дня! Так, якщо у вашої дитини ацетонемічний синдром після перенесенного отруєння, то лікування - це дієта та рясне пиття, щоб очистити організм від ацетону. Давайте супи, каші, картопляне пюре на воді ( без додавання олії, жиру, молока), білі сухарі, галетне печиво, печене яблуко, банан 5-6 разів на день маленькими порціями. І дуже важливо давати дагато рідини- чай, узвар, Боржомі, Лужанська мінеральна вода без газу, регідрон, хумана електроліт, БіоГая ОРС- це спеціальні розчини для випоювання дитини. За добу треба давати випити об*єм, рівний 100 мл помножити на вагу дитини в кілограмах ( наприклад, якщо дитина важить 11 кг, то треба випивати за добу 1 літр 100 мілімітрів рідини) Якщо подобається смак, можна пити і бетаргін, але це не обов'язково. Я вважаю, що креон давати не потрібно, краще витримати дієту, розширювати її поступово, коли знизиться рівень ацетону в сечі ( можна перевіряти за допомогою тест- смужок, вони продаються в аптеках ). Здоров'я вам та вашій дитині!
Шевелева Анна Евгеньевна
Адрес: Киев, клиника "Добробут", ул. Святошинская, 3б.
Доброго дня, в чому ваше питання?