Сергій | 2019-08-05 15:01:02

Істерики вночі.

Доброго дня. В нас така ситуація :дитина 4 роки прокидається щоночі десь через годину після того як засне. Плаче, вся тремтить. Не може пояснити причину страху. Через кілька хвилин наче прокидається і спокійно засинає. На ранок не пам'ятає що було. Кілька разів добилися відповіді, що наснився кошмар. Що робити? Як заспокоїти дитину. Що це взагалі може бути?

Ответы врачей 1

Слюсарь Татьяна Алексеевна
психолог детский
Адрес: г.Киев, ул.Смоленская 31/33 "Центр речи - речевой центр"
Телефон: 050-843-31-08
Щось сталося із чим дитяча психіка не може впоратися, може хтось крикнув, або чогось злякалася. Або оточення несприятливе для дитини. Причин може бути багато. Зрозуміло одне, що нервова система виснажена і дитину потрібно показати неврологу і дитячому психологу.