Дмитро | 2019-08-15 17:26:01

Дихромазія

Доброго дня. При проходженні планового медогляду у офтальмолога дізнався, що виявляється у мене дихромазія. Виявили це при перегляді картинок таблиці Рабкіна, на що лікар сказав - водити автомобіль тобі не дозволять. Хоча всі кольори та відтінки по окремості я відрізняю без проблем. І за 30 років жодного разу не було такого, щоб я називав колір червоним, зеленим, жовтим і т.д., а хтось казав що це не так. Цікавить питання чим викликано такі протипоказання і доцільність використання цієї таблиці? Та чи має право лікар в індивідуальному порядку провести якісь інші тести, щоб довести що я розрізняю всі кольори та відтінки по окремості і дати дозвіл на водіння автомобілем, не порушуючи наказу МОЗ де прописано - що порушення відчуття кольору типу дихромазії є протипоказанням. З повагою, дякую за відповідь.

Ответы врачей 1

Красуцкий Виктор Иосифович
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Димитрова, 5 Б, Главный врач офтальмологической клиники 'Эксимер'
Телефон: (044) 238 68 00
Доброго дня! Стосовно виявлення порушень кольоровідчуття, рекомендуємо Вам проконсультуватися в Олександрівській лікарні. Ми даною патологією не займаємося