Ліза | 2019-08-23 17:02:55

Причина дискомфорту

Доброго дня. Вчора в нас з хлопцем був перерваний статевий акт. Яка ймовірність того що я можу завагітніти? Це перше питання. І друге. Сьогодні мені часто хочеться в туалет але під час сечовипускання я відчуваю дискомфорт. Яка причина цього?

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте, если во время па не было эякуляции то вероятность беремености мала. Возможно это проявление цистита!