Юлія | 2019-08-24 18:33:34

Біль в животі

Доброго дня) мене вже 4 день мучить живіт вище пупка нище грудей приблизно там де шлунок. Є температура 37 вдень і 38 вночі. Відчувається важкість і не має сил апетиту теж не має ще я почала кашляти і почервоніло горло, але менне воно не болить. Від чого ця температура і чому мені вже 4 день болить живіт в області шлунка?

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте, боль в области желудка может быть симптомом многих заболеваний. Вам необходимо обследоватся и пройти осмотр доктора, для того чтобы установить причину и точный диагноз.