Марина | 2019-09-04 11:31:51

Стеноз

Доброго дня, сину 4 роки,в поліклініці хірург сказав ,що є невеликий стеноз і потрібно парити та відкривати голівку пеніса.Зараз голівка видно на -4 міліметри,далі не відкривається,як бути відкривати силою,що робити? Дякую

Ответы врачей 2

Рыженко Александр Васильевич
Адрес: г. Чернигов, Украина, ул. Пирогова, 16, Черниговская обл. детская больница
Телефон: 8(04622)45287
Доброго дня. Для 4 років це не є катастрофою. Дотримуйтесь рекомендацій лікаря. Силою відкривати не варто, т.я. будуть розриви слизової кр. плоті, що в майбутньому може бути причиною стенозу рубцевого.
Шевчук Дмитрий Владимирович
Адрес: г. Житомир, Украина, Житомирская областная детская клиническая больница
Телефон: (050)4461235, (096)2608317
Доброго дня! Потрібно продовжити зусилля і досягнути повного відкриття голівки статевого члена. Іноді лікар-уролог може призначити тривале застосування топічних кортикостероїдів для розм’якшення крайньої плоті та малотравматичного її відкриття.