Лілія | 2019-10-11 15:40:52

Колінний суглоб

Добрий день)) в мене 2місяці тому була операція на меніски на правій нозі, після операції на наступний день мене почала боліти ліва нога, вона набрякла, я зробила КТ на лівий колінний суглоб виявлено синовіт, кісту Бейкера, потім мені виписали ліки,але це не допомагало, після чого я пішла на МРТ,де виявили розрив кісти, пошкодження меніска. Лікар провів операцію,але меніск в порядку,сказав,що було спайки і рідини багато. Після операції змін немає,нога болить, рідина робиться . Що може бути з ногою?

Ответы врачей 2

Гужевский Игорь Витальевич
травматолог / ортопед
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Воровского, 27, Институт травматологии и ортопедии АМН Украины
Телефон: 288 01 25; 067 408 21 27
Шановна Лілія ! Адекватно розібратись в подібній ситуації заочно - нереально. Конт тел 067 408 2127.
Котюк Виктор Владимирович
травматолог / ортопед
Адрес: ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України», відділення спортивної та балетної травми, лікар ортопед-травматолог, Медичний центр 'Добробут'
Телефон: 068-321-42-87, 044-449-35-64
Може бути кілька причин. 1) Є розрив меніска, який не побачили під час операції. 2) Видалили ушкоджену частину, але на МРТ меніск все одно виглядає порваним (так зазвичай меніск після часткової резекції виглядає). 3) Причина болю в чомусь іншому взагалі (тендиніт, медіальний гонартроз і т.п....), але лікар не може встановити діагноз. 4)Тромбофлебіт. 5) Розрив кісти Бейкера болить вне залеждності від операції до 2-3 тижнів зазвичай. Заочно не розібрати. Потрібен огляд. Одне скажу - не вірте сліпо заключенням МРТ і КТ. Цу не є діагнози. Особливо КТ в данній ситуації. Чому вирішили, що вам взагалі КТ було потрібно? МРТ - так. КТ - лише при підозрі на певні проблеми.