Natalia | 2019-10-14 13:08:42

Помочь

Доброго дня , в хлопця шизофренія , лікувався оланзипіном , соліаном ,абіліфаєм , рисполептом від якого зїхав від побічок , кололи трифтазином ,нічого не помагає , що порадите , зараз стан загострився, порадьте якісь депо препарати, бо лікаря вже не знають що призначати, а хвороба прогресує… хлопець дуже дивна агресивна поведінка , замкнувся в собі , говоорить бред , з того очевидно що має бредові навязливі думки , галюцинаціі , час відчасу йому здається що над ним шось літає , всі звуки машин музики здаються йому як крики , думки на рахунок антирелігіі , також почав не голитись , не носити білизну , а також час від часу говорить сам із собою . 13:01:56 Лікували спочатку соліаном , потім арипрізол , лепонекс , абіліфай, оланзапин потім попав в лікарню кололи трифтазином , потім перейшли на рисполепт від якого він оскаженів , а потім знову на оланзипін 13:03:36 ситуація погіршується , лікар не знає що назначати , сам хлопець відмовляється пити таблетки , можливо порекомедуєте якісь депо препарати щоб до тями привести

Ответы врачей 1

Мидько Андрей Анатольевич
нарколог, психиатр, психотерапевт
Адрес: Одесса, Одесский областной центр психического здоровья
Телефон: 0677008277
Депо препаратів є 5 чи 6 на ринку. З різних хімічних груп: модитен депо, галоперідол депо, два з групи тіоксантенів, риспеідон (конста) та ін. Алтернативним лікуванням може бути лікування протисудомними препаратами. Також - електроконвульсивна терапія, якщо ліки зовсім не допомогають. Також є численні засоби подолання резистентності к антипсихотикам, різні види адьювантної терапії (інсулінокоматознатерапія, атропінокоматознатерапія та т.і.). Це все повинні Вам були розповідати лікуючи лікарі.