Ира | 2019-10-15 09:16:51

Прививки

Доброго дня! У 2-х місячному віці вакцинували доньку Інфанрікс ІПВ ХІБ...зараз нам 5 місяців, тобто за графіком протермінувади вже на місяць, але вакцини у наявності немає. Знайшли тільки Гексаксим. Скажіть, будь ласка, чи можна поєднувати Інфанрікс з Гексаксимом та який максимальний термін протермінування вакцинації?

Ответы врачей 1

Шевелева Анна Евгеньевна
Адрес: Киев, клиника "Добробут", ул. Святошинская, 3б.
Доброго дня, максимального терміну не існує - щеплення можна робити за графіком або пізніше, якщо обставини не дозволяють зробити вакцинацію вчасно. Ви можете продовжити щеплення вакциною Гексаксім, вона взаємозамінна з вакциною Інфанрікс. Бажаю здоров'я вашій дитині!