Андрій | 2019-10-15 10:11:50

Чи може домашня тварина заразитися сказом не контактуючи з іншими тваринами

Доброго дня, 6 днів тому мене вкусив хом'як який все життя провів в клітці( 2,5 роки ) не контактуючи з іншими тваринами і через три дні помер, перед смертю прявляв високу активність. Чи може бути він скаженим? Що робити?

Ответы врачей 1

Боброва Ирина Анатольевна
Адрес: г. Киев, Украина, Центр семейной медицины УЛДЦ
Телефон: 044-492-34-80
Маловероятно, чтобы инкубационный период бешенства длился 2,5 года... А труп хомяка можно Сдать на исследование а Отдел особо опасных инфекций городской санстанции.