Таня | 2019-10-18 04:26:11

Животик

Доброго вечора в моєї дитини йому 1 рік 3 місяці болить животик дуже часто з тижня 5 днів після 12.00 скажіть це є нормально якщо ні то що робити?

Ответы врачей 2

Школьник Мария Васильевна
ревматолог, педиатр
Адрес: Диагностический центр Лекарь г. Биробиджан (www.lekardv.ru), амбулаторный прием пациентов
Здравствуйте, боль в животе не является нормой в любом возрасте. Рекомендую незамедлительно обратиться на приме к врачу для оценки соматического состояния ребенка.
Шевелева Анна Евгеньевна
Адрес: Киев, клиника "Добробут", ул. Святошинская, 3б.
доброго дня, ні, біль в животі не є нормою. Вам потрібно звернутись на огляд до лікаря для з'ясування причин і призначення лікування.