Іван | 2019-11-11 17:38:07

Суглоби

Доброго дня, маю остеоартоз першого ступеня, порекомендуйте будь ласка ліки, профілактику, не хочу серйозно присідати на лікарства бо тільки 31 рік

Ответы врачей 2

Гужевский Игорь Витальевич
травматолог / ортопед
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Воровского, 27, Институт травматологии и ортопедии АМН Украины
Телефон: 288 01 25; 067 408 21 27
Якого суглоба ? Як встановлен діагноз ? Що турбує зараз ? Залишаються ще запитання, відповіді на які необхідні для призначення лікування та які краще задати при очному огляді пацієнта. Конт тел 067 408 21 27.
Котюк Виктор Владимирович
травматолог / ортопед
Адрес: ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України», відділення спортивної та балетної травми, лікар ортопед-травматолог, Медичний центр 'Добробут'
Телефон: 068-321-42-87, 044-449-35-64
А звідки ви дізнались про артроз 1 ступеня? З'явились біль чи інші симптоми? Тоя вам скажу, що артроз 1 ступеня зазвичай не має симптомів, тому ваші симптоми навряд чи пов'язані з артрозом. Є багато інших патологій або функціональних порушень у суглобах, окрім артрозу. Але для цього має бути лікар, який в цьому розбирається. Що по вашому "серйозно присідати на лікарства"? Це ж не наркотики. Є ліки, які зменшують прогресування артрозу. Є - які зменшують симптоми. Але ваші симптоми скоріш за все не від артрозу (від чого - треба розбиратись). Це все одно, що казати, що "не хочу серйозно підсідати на правильне харчування" або "на заняття спортом". Не все лікується ліками, дещо - вправами. Але іноді треба  і ліки. Телфонуйте 068-321-42-87, приходьте на огляд. Розберемось. Заочно неможливо визначити, в чому у вас проблема. Наявність артрозу 1 ст. на рентгензнімку ще ні про що не каже. Це не є діагноз.