Добрый день. Я безработная и не стою на учете в службе занятости, муж работает по...

Добрый день. Я безработная и не стою на учете в службе занятости, муж работает по трудовой. Имеет ли право собес отказать мне в выплате одноразовой помощи при рождении ребенка, мотивируя тем, что муж работает и я должна подавать документы именно на работу мужа? Спасибо

Ответы врачей 1

Специалист
Згідно Закону України № 2811-XII від 21.11.1992 Про державну допомогу сім’ям з дітьми ндалі (№ 2811-XII) ст. 5 ч. 2 допомога у зв’язку з вагітністю та пологами жінкам, призначається і виплачується за місцем основної роботи (служби).
У зв’язку з тим що ви безробітня вам потрібно подати документи за місцем роботи вашого чоловіка, для отримання одноразової допомоги при народженні дитини.