Добрий день.Мене звати Катя мені 23 роки

Добрий день.Мене звати Катя мені 23 роки.Замужем я один рік і весь цей час ми хочемо дитини та у нас нічого не виходить.Ми спочатку лікувались у звичайні лікарні та потім нам порадили приватну клініку гомеопатів,вони зробили обстеження і нічого поганого не побачили тільки якусь незначну інфекцію назначили лікування але так як ми їздили відпочивати то перенесли лікування на місяць а от зараз візмемся за лікування.У мене до вас запитання чи може бути причиною те що у мене сколиоз і чи зможу я виносити цю дитину бо я дуже переживаю на рахунок цього.І ще незнаю що мені робити у середині цикла у мене є болі в низу живота а під час міячних дуже сильні що ви можете мені порадити.Дякую.

Ответы врачей 1

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Хоча ви замужем лише рік, це не говорить про те, що існує дійсно якась проблема завагітніти, тому що ми нічого не знаємо про багато інших факторів вашого життя, в тому числі статевого, щоб робити якісь висновки. На жаль, лікарі звертають увагу лише на матку та яйники, упускаючи багато інших факторів. Найкращим виходом буде пошук хорошого спеціаліста, який огляне вас і вашого чоловіка, а також проведе не поверхневе обслідування сечо-статевої системи (через УЗІ лише чи аналіз крові), а зверне увагу на щитовидну залозу, на ваш цикл, на інші органи