я ніяк не можу схуднути,в день їм тільки салати(вечером після роботи) і пю кефір в...

я ніяк не можу схуднути,в день їм тільки салати(вечером після роботи) і пю кефір в обід,що не так?зїм тільки трохи чогось більшого зразу поправляюсь,дуже різко,швидко.Дуже люблю солодощі,і мені тяжко без них

Ответы врачей 1

Специалист
Шановна Оксана!
Для початку випішить які продукти у якій кількості Ви споживаєте щодня.
Бажано виписувати це протягом 3 днів.
В так званому "Щоденнику " обовєяково вказуйте прблизно які продукти і в якій кількості Ви споживали:
наприклад: салат із свяжих овочів ( помідори, огірки тощо + олія, 1 столова ложка.
картопляне пюре - 1 порція ( 200-250г), булочка з маком 1 шт. і т.д.
Тоді можна приблизно розрахувати хімічний склад Вашого раціону і внести корективи.