Подскажите, пожалуйста, какой стаж работы должен быть у врача-терапевта, чтобы уйти на долевую пенсию, не...

Подскажите, пожалуйста, какой стаж работы должен быть у врача-терапевта, чтобы уйти на долевую пенсию, не достигнув пенсионного возраста? Спасибо.

Ответы врачей 1

Специалист
Згідно Закону України № 1788-XII від 05.11.1991 Про пенсійне забезпечення надалі (№ 1788-XII) ст. 12 ч. 1 Право на пенсію за віком мають:
чоловіки — після досягнення 60 років і при стажі роботи не менше 25 років;
Тому, якщо ви маєте стаж роботи 25 років, і недосягли ще пенсійного віку ви можитте піти на пенсію.