Доброго дня. Менi 24 рокi

Доброго дня. Менi 24 рокi. Родила пiвтора року назад. Мiсяць назад зробили тест на туберкулез. Тест показав положитильний. Назначили 9 мiсяцiв курс лiкування. Вiтамiн В 6 i "Isoniazid". Принiмаю тiльке 3 тижнi. Менi цiкаво якшо я завагiтнiю. Курс лiкуваня потрiбно переривати. На дитину перший мiсяць нiяк невплине. Взагалi ми непланiруем. Но... бувае в життi по рiзному. Дякую за консультацiю.

Ответы врачей 1

Специалист
Если не планируете – предохраняйтесь. Ваша ситуация мало совместима с беременностью.
Д-р И.Марков