добрий день. дружина на 32 тижні вагітності

добрий день. дружина на 32 тижні вагітності. Узд показало, що замало вод. Все інше в нормі. Чи це небезпечно? Хочемо народжувати, а не касарити. Дякую.

Ответы врачей 2

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Так діагноз ставлять тільки дилетанти, тобто неуки, тому що потрібно вимірювати величину кишеньок, визначати амніотичний індекс. Можливо, у вас взагалі немає маловоддя. І воно небезпечне не для пологів, а для самої дитини, так як вказує на можливу патологію сечо-статвевої системи. Тому дії вашого лікаря просто непрофесіональні.
30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Напишіть, як саме поставили діагноз, тобто приведіть дані амніотичного індексу або хоча б розміри кишеньок навколоплідних вод. Якщо амніотичний індекс більше 8, то немає ніякого маловоддя...