Уважаемый юрист мне выдана довідка для призначення і виплати державної допомоги у звязку з вагітністю...

Уважаемый юрист мне выдана довідка для призначення і виплати державної допомоги у звязку з вагітністю та пологами жінкам,які не застраховані в системі загальнообовязкового державного соціального страхування.Куда мне обращаться и что еще для этого нужно?Я и муж безработные.Очень прошу помочь мне!Заранее благодарна.

Ответы врачей 1

Специалист
Згідно п. 4 ст. 8 Закону України „Про державну допомогу сім’ям з дітьми” від 21.11.1992 № 2811-XII підставою для призначення жінкам допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами є видана в установленому порядку довідка лікувального закладу встановленого зразка та довідка:
з місця проживання для непрацюючих жінок про те, що вони не працюють (не служать, не навчаються).
Потім вам потрібно звернутися до районного центру зайнятості, щоб стати на облік.