Я мать одиночка. Ребенок болен

Я мать одиночка. Ребенок болен. Нужны деньги на его лечение. Отец ребенка отказывается нам помогать (у него видите ли есть "официальная" семья). Можно ли с помощью Законов добиться от него материальной поддержки. Слышала об установлении отцовства Судом, но ничего об этом не знаю. Помогите.

Ответы врачей 1

Специалист
Згідно ч. 2 ст. 125 „Сімейного кодексу України” від 10.01.02 № 2947-III визначення походження дитини, батьки якої не перебувають у шлюбі між собою.
Якщо мати та батько дитини не перебувають у шлюбі між собою, походження дитини від батька визначається:
1) за заявою матері та батька дитини;
2) за заявою чоловіка, який вважає себе батьком дитини;
3) за рішенням суду.