Добрый день! Подскажите пожалуйста, для того чтобы прописать ребенка (новорожденого) в квартиру отца , нужно...

Добрый день! Подскажите пожалуйста, для того чтобы прописать ребенка (новорожденого) в квартиру отца , нужно ли согласие всех проживающих в этой квартире? Спасибо.

Ответы врачей 1

Специалист
Згідно ст. 65 „Житлового Кодексу України” від 30.06.1983 № 5464-X наймач вправі в установленому порядку за письмовою згодою всіх членів сім’ї, які проживають разом з ним, вселити в займане ним жиле приміщення свою дружину, дітей, батьків, а також інших осіб. На вселення до батьків їх неповнолітніх дітей зазначеної згоди не потрібно.
Особи, що вселилися в жиле приміщення як члени сім’ї наймача, набувають рівного з іншими членами сім’ї права користування жилим приміщенням, якщо при вселенні між цими особами, наймачем та членами його сім’ї, які проживають з ним, не було іншої угоди про порядок користування жилим приміщенням.