Скажите, пожайлуста, когда беременным нужно уходить в декретный отпуск и какие документы нужно подавать руководству...

Скажите, пожайлуста, когда беременным нужно уходить в декретный отпуск и какие документы нужно подавать руководству дутского сада, если я там работаю.Зарание очень благодарна!

Ответы врачей 1

Специалист
Згідно ст. 17 Закону України „Про відпустки” від 15.11.1996 № 504/96-ВР на підставі медичного висновку жінкам надається оплачувана відпустка у зв’язку з вагітністю та пологами тривалістю:
1) до пологів — 70 календарних днів;
2) після пологів — 56 календарних днів (70 календарних днів -
у разі народження двох і більше дітей та у разі ускладнення пологів), починаючи з дня пологів.
Особам, які усиновили новонароджених дітей безпосередньо з пологового будинку, надається відпустка з дня усиновлення тривалістю 56 календарних днів (70 календарних днів — при усиновленні двох і більше дітей). У разі усиновлення дитини (дітей) обома батьками вказана відпустка надається одному з батьків на їх розсуд.