Добрий день! Я зараз на 26 тижні вагітності, здавала аналізи на TORCH іфекцію, ще на...

Добрий день! Я зараз на 26 тижні вагітності, здавала аналізи на TORCH іфекцію, ще на 6-7 тижні, результати такі: Цитамегаловірус IgM - немає, IgG - позитивна 2,6(проба), 0,2(критична). Після 2 УЗД (24 тижні) я ходила до інфекціоніста, в заключені написано, що внутрішньоутробного іфікування дитини немає, але для профілактики сказала попити краплі "Профтефлазід" до кінця вагітності. Хочу запитати чи потрібно пити ці краплі? Чи не зашкодять вони, адже це сильний припарат?

Ответы врачей 1

Специалист
Здравствуйте. Протефлазид не влияет на ЦМВ-инфекцию и может провоцировать обострение ВПГ-инфекции. Поэтому принимать не нужно.
Д-р И.Марков