Скажіть будь-ласка, які креми (якої марки) ефективні для попередження розтяжок під час вагітності. Зараз користуюсь...

Скажіть будь-ласка, які креми (якої марки) ефективні для попередження розтяжок під час вагітності. Зараз користуюсь кремом фірми "Наша Мама", розтяжок немає, можливо термін ще малий 26 тижнів. Можливо знаєте чи хороший цей крем?

Ответы врачей 1

Ерошкин Евгений Юриевич
дерматолог
Телефон: 8(044)331-99-17; (044) 229-46-50
Стоит обратить внимание на крем против растяжек фирмы Гуам (ищите в Брокардах и Лэскалях).