подскажите пожалуйста нужны срочно деньги и готов стать донором отдать свой почти любой орган для...

подскажите пожалуйста нужны срочно деньги и готов стать донором отдать свой почти любой орган для пересадки. Куда можно обратиться ?

Ответы врачей 1

Специалист
Ви можете звернутися до „Станції переливання крові Південно-Західної залізничної дороги” за адресою Киiв, вул. Пімоненка 8, прийомні дні Вівторок, та Четвер з 9.00 до 13-00 при собі вам потрібно мати паспорт.