Подскажите пожалуйста, какие на сегодняшний сушествуют законы, для инвалидов, которым можно привезти машину не расстамаживая?...

Подскажите пожалуйста, какие на сегодняшний сушествуют законы, для инвалидов, которым можно привезти машину не расстамаживая? Спасибо.

Ответы врачей 1

Специалист
На даний момент не існує пільг, які дають право інвалідам перевозити автомобіль не розмитнюючи, але якщо у вас є висновок лікарів про надання вам як інваліду автомобіля Таврія, або ви вже стоїте в черзі для його отримання, тоді ви можете звернутися в відділ консультацій Митної служби України, який знаходиться за адресою: вул. Івана Кудрі 5, оф. 309 для з’ясування всіх умов.