Доброго дня! Скажіть будь- ласка, чи залишається хоча б якийсь шанс для моєї дружини...

Доброго дня! Скажіть будь- ласка, чи залишається хоча б якийсь шанс для моєї дружини завагітніти, якщо за результатами моєї спермограми активнорухливих сперматозоїдів 0 ; слаборухливих 16.8 ; нерухливих 83.2. Чи існує якесь лікування для таких результатів? Дякую.

Ответы врачей 1

Специалист
Брати до уваги необхідно всі показники.
Особливе значення має загальна кількість сперміїв.
Шанс є навіть тоді, коли є лише декілька живих клітин.