Шановна Олено Петрівно в мене в ночі був приступ різкого болю, крім цього я відчуваю...

Шановна Олено Петрівно в мене в ночі був приступ різкого болю, крім цього я відчуваю періодично ниючу біль, як мені здається, в яйнику. Крім цього мене страшить його розмір. Я боюсь що він сам по собі не пройде, а чого гіршого а би не лопнув. Крім цього чи мені можна вести сексуальне життя?

Ответы врачей 1

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Потрібно спочатку обстежуватися, бо одного УЗІ недостатньо. Необхідно здати посіви на бактерії та мазки. Виключити захворювання кишечника та сечоводів. Потребність в лікуванні залежить від правильного обстеження. Не переживайте, яйники не лопаються від запалення. Статевим життям жити не можна до тих пір, доки не буде вияснено, що саме у вас і як вас лікувати правильно.