Подскажите пожалуйста при разводе копии документов к иску нужно заверять наториально если отсылаешь иск...

Подскажите пожалуйста при разводе копии документов к иску нужно заверять наториально если отсылаешь иск заказным письмом. Заранее благодарю за ответ.

Ответы врачей 1

Специалист
Відповідно до ст. 64 ч. 2 „Цивільно процесуального Кодексу України” від 18.03.2004 № 1618-IV
письмові докази, як правило, подаються в оригіналі. Якщо подано копію письмового доказу, суд за клопотанням осіб, які беруть участь у справі, має право вимагати подання оригіналу. Тому вам непотрібно завіряти копії нотаріально.