Добрий день! У моєї сестри 5 тижнів вагітності

Добрий день! У моєї сестри 5 тижнів вагітності. І кілька тижнів сильно боліло горло, вуха з температурою у районі 37 градусів. Не скажу точно які щадящі ліки вона вживала, але вони не допомагали. Сестра нервувалася, поки один лікар не дозволив флемоксин солютаб. Я відмовляла, але вона випила 4 таблетки. Ніби полегшало, але тепер інший лікар радить перервати вагітність. Істерика ще більша. Порадьте, будь ласка, як розумно вчинити в цій ситуації. Наперед дякую.

Ответы врачей 2

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Хвилини не мають значення, тому такої точності не потрібно. Важливо приймати регулярно майже в той самий час, щоб підримувати рівень гормонів на належному рівні, поскільки в період прийому КОК ваші яйники перестають функціонувати і ряд гормонів замінюється гормонами КОК
30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
Це нормальна температура тіла, і збивати її не потрібно. Вагітність переривати не потрібно, якщо вона прогресує. Заспокойтеся.