Доброго дня! У мене на спині почала рости родинка - за два місяці досягла розміру...

Доброго дня! У мене на спині почала рости родинка - за два місяці досягла розміру горошини (була, як макове зернятко). Ще вона часом свербить. Для того, щоби встановити, що це, і, можливо, видалити родинку, до якого лікаря я маю звертатися? (На жаль, у нас в районній поліклініці немає дерматолога - то я мушу йти до ШВД, чи підійде й терапевт?). І чи взагалі можна її видаляти?

Ответы врачей 2

Специалист
обращаться нужно к дерматоонкологу, он и решает можно ли удалить родинку или нет.
Ерошкин Евгений Юриевич
дерматолог
Телефон: 8(044)331-99-17; (044) 229-46-50
Можно удалять или нет решит врач как минимум после осмотра. Терапевт этим не занимается. Можете обратится к нам.