здравствуйте.разьясните пожалуйста вот что: мой муж при вступлении в наш брак имел в собственности...

здравствуйте.разьясните пожалуйста вот что: мой муж при вступлении в наш брак имел в собственности часть дома в пригороде, будет ли это имущество расцениваться как имущество вносимое в общую собственность при заключении брака? (кажется это так называется... я могу ошибаться). и могу ли я претендовать на часть этой собственности в случае развода?

Ответы врачей 1

Специалист
Відповідно до ст. 24 Кодексу України про шлюб та сім’ю України від 20.06.1969 № 2006-VII майно, яке належало кожному з подружжя до одруження, а також одержане ним під час шлюбу в дар або в порядку успадкування, є власністю кожного з них.
Роздільним майном кожного з подружжя є також речі індивідуального користування (одяг, взуття тощо), хоча б вони і були придбані під час шлюбу за рахунок спільних коштів подружжя, за винятком коштовностей та предметів розкоші.
Кожний з подружжя самостійно володіє, користується і розпоряджається належним йому роздільним майном.
Згідно даної статті, після розірваня шлюбу, особисте майно чоловіка поділу не підлягає.