Добрий вечір! можливо Ви допоможете та порадите мені

Добрий вечір! можливо Ви допоможете та порадите мені. хоча попитати вас от з якого приводу. у моєї мами якось почорнів ніготь на пальні руки, потім почав деревяніти- а тепер починає розкришуватися. чи може це бути якимось грибковим захворюванням? нам порадили пролікуватися мікоспоровою маззю - не знаю варто чи ні. можливо Вам відомі якісь народні способи лікування такого захворювання? Буду вдячна за відповідь.

Ответы врачей 1

Ерошкин Евгений Юриевич
дерматолог
Телефон: 8(044)331-99-17; (044) 229-46-50
Да, описание похоже на грибковую патологию. Что касается народных методов, Вы обратились не по адресу. Микозы весьма успешно лечатся традиционно, но все назначения даются исключительно очно.