Добрый день! Подскажите, пожалуйста, какова процедура смены имени для 2х месячного ребенка

Ответы врачей 1

Специалист
Згідно п.1 постанови Кабінету міністрів України „Про затвердження Положення про порядок розгляду клопотань про переміну громадянами України прізвищ, імен, по-батькові переміна прізвищ, імен, по батькові громадянами України дозволяється після досягнення ними 16-річного віку.
Відповідно до чинного законодавства, зміна імені новонародженим дітям не пердбачається.